Леопардик вдома в блозі Барви, звуки та смаки життя... · від Лілія Демидюк · додано 27.02.2012 20:16

Кожен, хто має вдома кішку не раз помічав її гордість та самодостатність. Авжеж, бо у неї є впливові родичі – леви, тигри, леопарди, приручити та прибократи яких під силу далеко не кожній людині. А все ж… іноді хочеться мати вдома… тигренятко, або леопардика, хоч би для того, щоби полякати сусідів чи повихвалятися перед друзями. Та якщо ваші фінансові можливості обмежені, а любов до родини котячих велика – доведеться обрати милого пухнастого котика, який дуууже схожий на своїх впливових родичів.


Бенгальський кіт схожий на леопарда, тільки ручного, який легко може уміститися в масштабах міської квартири.

Цю породу вивели у другій половині минулого століття, схрестивши домашнього короткошерстого кота з азіатським леопардовим.

Попри грізний вигляд цей кіт має лагідний та дружелюбний характер, хоч окремі особини можуть бути агресивними та виявляти дикі інстинкти. Щодо господаря кіт любить тримати себе незалежно, його майже неможливо навчити підкорятися.

Єгипетський мау дуже не любить самотності. Усім цікавиться, дуже рухливий, але коли його розбудять – дуже дратується. Його вважають нащадком тих котів, яких обожнювали у Єгипті. Любить багато їсти, багато нявкати і перебувати на руках у господаря:)


Оцикет – веселий і грайливий, з дуже м’яким характером. Його відданість та слухняність схожа на собачу. Товариський і невибагливий, нявкає тільки тоді, коли є про що нявкнути :)


Екзот схожий на м'яку іграшку, добрий і лагідний, кмітливий, правда небалакучий. Ідеально підходить для того, щоби його обіймати. Породу вивели шляхом схрещування персидських кішок з американськими короткошерстими.


Сибірський кіт великий і серйозний, витривалий і розумний, вміє виправдати сподівання господаря і стати лідером серед усіх тварин, що є в домі. Він з гідністю зберігає відчуття родинності з великими котячими.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.