Блог Барви, звуки та смаки життя...

 • Габрієла Шапіро: "Мені шкода тих, хто залишився в Україні" від Лілія Демидюк · додано 14.09.2011 16:38

  Нещодавно я мала нагоду поспілкуватися зі своєю давньою знайомою, філологом-славістом, молодою письменницею Ксенею Шапіро. Тепер вона мешкає в Ізраїлі, навіть змінила ім'я на Габрієла, яке колись було її літературним псевдонімом. Я вирішила поставити їй кілька запитань на популярну для українців тему еміграції.

 • Живі статуї від Лілія Демидюк · додано 05.09.2011 00:20

  Ось уже кілька місяців поспіль львів’яни мають привід дивуватися – на Площі Ринок з’явилися нові скульптури. Якщо придивитися ближче – виявляється, що вони можуть зрідка рухатися і час від часу кліпати повіками. Поряд з ними стоять скриньки, куди усі, хто з ними знимкується, кидають плату за це задоволення – хто скільки вважає за потрібне. Ставши поряд із скульптурою і придивившись до неї ближче, можна із ще більшим здивуванням помітити, що вона жива, можна, навіть, з цього приводу налякатись і отримати певну дозу адреналіну, а тоді з великим зацікавленням розглядати статую знову, аж поки не захочеться її помацати і з нею поговорити. Вона до усього ставиться з терпінням та розумінням, окрім останнього – коли одну з живих статуй я запитала, чи можна з нею побалакати, вона ледь помітним порухом голови відповіла – ні.

 • Гурт «Папа-джаз»: «Ми граємо так, як відчуваємо» від Лілія Демидюк · додано 01.09.2011 00:36

  У святкові та вихідні дні львів’яни можуть понасолоджуватися музикою просто на вулицях. Чесно кажучи, вибір великий – від сольних виступів, дуетів, та тріо до справжнього оркестру, який частенько грає біля пам’ятника Данилу Галицькому. Це гурт «Папа-джаз», до складу якого входять як професійні музиканти, так і аматори, які свого життя не уявляють без музики. Фразу Юрія Чуба, гітариста гурту, можуть підхопити, мабуть, усі його колеги: «Де б я не був починаючи зі школи закінчуючи сьогоднішнім днем, я завжди грав».

  1 коментар
 • Про що можуть розповісти квіти? від Лілія Демидюк · додано 29.05.2011 15:59

  Подаровані квіти можуть не просто свідчити про симпатію чи повагу, а можуть говорити набагато більше…

  На Сході здавна квіти були мовою закоханих, ця мила традиція стала відомою у Європі з 18-го століття і мала назву «Селам» (привітання). Мовою квітів гілка троянди означала «так», а листок троянди – «ні», конвалія – «я довго й таємно кохаю тебе», айстра – «чи любитимеш завжди?».

  3 коментарі
 • Веловідпочинок у Львові від Лілія Демидюк · додано 24.05.2011 15:05

  Ось такі оголошення розвішані на деревах у Стрийському парку у Львові. Усі бажаючі тепер мають можливість взяти на прокат велосипед і милуватись краєвидами парку на швидкості.

  У вихідні тут діє пункт велопрокату біля кінотеатру «Львів», у якому окрім велосипедів для дорослих та підлітків, є машини для дітей, тож найкраще йти на відпочинок цілою сім’єю.

 • Поезія зі смаком кави від Лілія Демидюк · додано 30.04.2011 23:10

  Любов до кави стала неодмінним атрибутом життя багатьох людей. Бадьорість та гарний настрій, які дарує цей напій, бажані завжди і всюди. Тому серед шанувальників кави є люди різного віку, професії, соціального статусу. Звісно, ця фатальна любов не оминула й поетів. Вважається, що кавовий напій стимулює політ фантазії під час творчості, створює затишну атмосферу під час розмови. Перетворившись у звичний напій, кава не перестає дарувати насолоду своїм смаком, запахом. Поети вміють її смакувати, пити повільно, малими ковтками, а потім ці враження загадковими іскринками вплітаються у тканину їхніх творів. Виникають чудернацькі образи, неповторні як візерунки кавової пінки.

 • Сакура у Львові від Лілія Демидюк · додано 30.04.2011 00:56

  Ужгород вважається єдиним містом в Україні, де росте і квітує сакура. У другій половині квітня це місто заполонюють тисячі туристів, які бажають встигнути насолодитися чудовим видивом розквітлих дерев.

Всього 47 на 5 сторінках