Як боротись з програмами, які пропонують відправити смс на короткий номер в блозі Блог CYBERMAGa · від CYBERMAG · додано 11.02.2010 23:26

Останнім часом побільшало випадків зараження комп'ютерними вірусами, які прикидаються антивірусними програмами, програмами перевірки легальності програмного забезпечення і т.ін. Робота з встановленим програмним забезпеченням стає неможливою: на екрані висвічується повідомлення про якусь проблему та пропонується надіслати смс на короткий номер. У деяких випадках надсилання смс допомагає, у більшості - ні, проте в обох випадках зловмисник досягнув мети: заробив на Вас гроші.

Наступного разу, коли якийсь сумнівний сервіс пропонує на халяву перевірити комп, дати безкоштовний доступ до порно, збільшити швидкість інтернету у кілька разів, варто задуматись: а чи не "розводять" Вас?

Якщо подібна картинка вже "прикрашає" Ваш монітор - не панікуйте - скористайтесь сервісом деактивації програм-вимагачів від дядька Касперського, який знаходиться ось тут : http://support.kaspersky.ru/viruses/deblocker, або дохтора Веба: http://www.drweb.com/unlocker/index.

Бувайте здорові! Користуйтесь антивірусами!

PS. Я тут трохи картинок по інету назбирав, у правилах хорошого тону назвати сайти, де вони знаходяться:

http://umanet.ru

http://www.securelist.com

http://www.securitylab.ru

Коментарі

  • Ліля Тєптяєва · 12.02.2010 14:00 · #

    Дяка за статтю! Стикалася в житті з такою какою.

    Тепер, буває, натикаюсь на бридкі повідомлення-розводи в "однокласниках" і "вконтактах".

    Народ, НЕ ВЕДІТЬСЯ на всяку КАКУ!

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.